www.mkzabava.com

 
 
 
 

Нов видео запис на Аско (Двојна Комбинација)

Е-пошта Печати PDF

Нов видео запис на аско од групата двојна комбинација , кратко кажано животна сторија , погледнете

Повеќе

Најдоброто од нејмар во 2 минути

Е-пошта Печати PDF

Најдобрите потези , дриблинзи и голови од нејмар во 2 минути погледнете ...

Повеќе

Двојна Комбинација со најава за два нови спота

Е-пошта Печати PDF

Двојна Комбинација со најава за нови два спота кои битребало да искочат до крајот на ова година

Повеќе

Деан Јованов со нов сингл, а воедно и со прв видео запис

Е-пошта Печати PDF

Младиот талент Деан Јованов ви го претставува своето мото со новиот сингл „Моето Мото" воедно и неговиот прв видео запис. Погледнете.

Повеќе

Стефан Дончевски со ново "Solo" Сеуште исто

Е-пошта Печати PDF

Стефан Дончевски со ново соло ( Сеуште исто ) Слушнете

Повеќе

Тројца другари од Скопје ќе ве насмеат до уши

Е-пошта Печати PDF

На овие дечки им било досадно па решиле да се забавуваат малку

Повеќе

Фестивалот на пивото – Прилеп 2014 вечерва на главната бина го најавува Ди-џеј Афро

Е-пошта Печати PDF

По повод претстојниот Фестивал на пивото – Прилеп 2014 вечерва на големата централна бина пред Комерцијална банка на Плоштадот Александрија во Прилеп со почеток од 22.00 часот ќе настапи ди-џеј АФРО.

Повеќе

Погледнете : Крадец се степа со продавачот,па се расплака (видео)

Е-пошта Печати PDF

Интересно видео од неуспешен грабеж се појави на интернет, покажува како разбојник се расплака по борбата со продавачот на бензинска станица. Иако разбојникот беше вооружен со нож продавачот успеа да го онеспособи и на крај да го утеши.

Повеќе

Дали може да се вози Mercedes SLK со штикли? (видео)

Е-пошта Печати PDF

Кога ќе седне згодна девојак позади воланот на скап и егзотичен автомобил е тука веќе имаме вистински хит кој за кратко време ќе стане омилен на интернет, поготово помеѓу машката популација.

Повеќе
 
 
 
 
Сара Таневска - Паклене године

article thumbnail

Погледнете веруваме дека ќе ви се допадне =)


Сурфер го соборил светскиот рекорд "јавајќи" на бран висок 27 метри

article thumbnail

Американскиот сурфер Гарет МекНамара влезе во историј [ ... ]


Њујорк од авион на далечинско управување (видео)

article thumbnail

Еден авион со далечински управувач, камера поставена н [ ... ]


Дете и неговиот питон

article thumbnail

Во Камбоџа едно дете како домашно милениче има gay porno смртоно [ ... ]


Хорор сцена - Кутре за прв пат се виде во огледало (видео)

article thumbnail

Погледнете што се случи кога ова кученце за прв пат го  [ ... ]


Секси телефон -5-

article thumbnail

Трендот на фотографирање пред огледало продолжува. : )


Ако сакате тетоважи ова е правото место за вас (фото)

article thumbnail

Ако сакате тетоважи ова е правото место за вас.